![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2021/10/243562034_3060029147564090_8600522560236487118_n.jpg)
Ο… γύρος του θριάμβου για το ασημένιο μετάλλιο της ΝΕΠ στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα πόλο των Μίνι Κορασίδων έγινε στο σπίτι του καθηγητή καρδιολογίας Γρηγόρη Τσίγκα στην Περιβόλα, ο οποίος είναι και ο πατέρας της μικρής πολίστριας του συλλόγου, Ειρήνης Τσίγκα. Παρόντες ο πρόεδρος της ΝΕΠ, Μανώλης Τσουραμάνης, ο γενικός αρχηγός και περήφανος παππούς Θόδωρος Κανελλόπουλος (επιμελήθηκε το ψήσιμο της μάζωξης και σήμερα έκανε ταξίδι εξπρές στην Αθήνα για τα φιλικά παιχνίδια των Ανδρών της ΝΕΠ), ο προπονητής Κώστας Σακκαλής, κάποιοι γονείς και φυσικά όλες οι αθλήτριες, οι οποίες… σκόραραν με χορό, τραγούδι και καραόκε! Πάντα τέτοια να έχουμε στη ΝΕΠ!
![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2021/10/243645771_894275267877292_5373569671897648512_n-640x427.jpg)
![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2021/10/243770185_251054587030879_6154329926384707352_n-640x427.jpg)
![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2021/10/243936194_1382488028813907_1308544352024475802_n-640x427.jpg)
![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2021/10/243980584_2337262943071115_2399364305916382027_n-640x426.jpg)
![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2021/10/244003965_375926070903196_1310855962262460447_n-640x427.jpg)
![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2021/10/244179366_951612218770598_6893131902514098605_n-640x427.jpg)
![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2021/10/244346028_568279831162931_2193128885196171568_n-640x427.jpg)
![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2021/10/244411106_2988698131389865_7475040384691920011_n-640x427.jpg)