![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2021/10/243973296_2337201519743924_8594600997709631770_n.jpg)
Ξεκίνησαν τα φιλικά παιχνίδια της ΝΕΠ στην Αττική στο πλαίσιο της προετοιμασίας της ενόψει του φετινού πρωταθλήματος της Α2 Εθνικής Ανδρών του πόλο. Συγκεκριμένα, η ομάδα του Μιχάλη Ξανθόπουλου έπαιξε το πρωί του Σαββάτου με τον Ιωνικό Νίκαιας στον Πειραιά και το απόγευμα με την Ηλιούπολη. Η σύνθεση της ΝΕΠ είχε ως εξής: Λιβαθηνός, Αποστολίδης, Γιαννακέας, Μπρακατσέλος, Αντίοχος, Πετρόπουλος, Μουστεράκης, Κοντονής, Καρύδης, Τουλγαρίδης, Κανελλόπουλος, Πίτσικας, Κωνσταντόπουλος, Σπανογιάννης, Καρράς, Πατκουτσος.