ΑνακοινώσειςΠόλο ΑνδρώνΠόλο ΕφήβωνΟι Νέοι Ανδρες φινάλε με ήττα στις λεπτομέρειες

March 8, 2020

Με ήττα από την Ηλιούπολη στις λεπτομέρειες με σκορ 15-14, ολοκλήρωσε η ομάδα πόλο Νέων Ανδρών της ΝΕΠ τις υποχρεώσεις της στο αντίστοιχο Πανελλήνιο πρωτάθλημα (β΄ φάση). Τα 8λεπτα: 5-6, 2-3, 2-3, 6-2. Τα γκολ της ΝΕΠ: Γιαννακέας 1, Πριόβολος 3, Κωνσταντόπουλος 1, Παπάκος 7, Γιαννακόπουλος 2.

«Ηταν χρήσιμες εμπειρίες για τους νεαρούς παίκτες μας, σε μια περίεργη συγκυρία για όλους». Αυτό δήλωσε ο προπονητής της ομάδας πόλο Νέων Ανδρών της ΝΕΠ, Φώτης Γιαννόπουλος αμέσως μετά τους αγώνες στο Χαϊδάρι.