![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2020/12/15380299_10154881904909295_2665073619688733803_n.jpg)
Το Δ.Σ., οι προπονητές, οι αθλητές και όλα τα μέλη της μεγάλης αθλητικής «οικογένειας» της Ναυταθλητικής Ενωσης Πατρών σας ευχόμαστε «Καλή Χρονιά», «Χρόνια πολλά» και «Ευτυχισμένο το 2021».
Να είναι η χρονιά που θα σκορπίσει μακριά τα κακά όνειρα που δημιούργησε ο κορωνοϊός και η οποία θα οδηγήσει τον ναυταθλητισμό σε μια ολοκληρωτική αναγέννηση κι ένα νέο ελπιδοφόρο ξεκίνημα!
Υγεία, ευτυχία, επιτυχίες και σύντομα ανοικτές πισίνες!
![🎁](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t84/1/16/1f381.png)
![🎉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8c/1/16/1f389.png)
![⛵️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7c/1/16/26f5.png)
![🎠](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7a/1/16/1f3a0.png)
![🎄](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7/1/16/1f384.png)
![⭐️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1/16/2b50.png)
![☃️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf0/1/16/2603.png)
![🍾](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t19/1/16/1f37e.png)
![🐬](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3d/1/16/1f42c.png)
![🏐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1/16/1f3d0.png)
![🐠](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8a/1/16/1f420.png)
![🐟](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t21/1/16/1f41f.png)
![🏊♀️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1/16/1f3ca_200d_2640.png)
![🤽♀️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/1f93d_200d_2640.png)
![🤽♂️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t52/1/16/1f93d_200d_2642.png)