![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2021/11/260028685_1061679171341094_2170082920642572691_n.jpg)
Σε πολύ καλό δρόμο βρίσκεται η ομάδα πόλο Προμίνι της ΝΕΠ κι αυτό αποδείχθηκε και στα πρόσφατα φιλικά παιχνίδια που έδωσαν τα «δελφίνια» στο κολυμβητήριο «Α. Πεπανός» με αντίπαλο το αντίστοιχο συγκρότημα του ΝΟΠ.
Ο προπονητής Θανάσης Κοντάκος και η συνεργάτιδά του και πολίστρια της ΝΕΠ, Ναυσικά Μπαλάτσα κάνουν εξαιρετική δουλειά, με τα «δελφίνια» να έχουν πολύ μέλλον. Να σημειωθεί ότι το Σάββατο η ομάδα πόλο Προμίνι της ΝΕΠ θα παίξει με το Παλαιό Φάληρο στην Αθήνα.
![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2021/11/259051857_590742072140198_8511032206138259615_n-640x480.jpg)
![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2021/11/259166327_611222503646701_2051636339258675690_n-640x480.jpg)
![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2021/11/259411129_615590999584202_2245456585062291870_n-640x480.jpg)
![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2021/11/259549377_610994690325583_4512145387555594942_n-640x480.jpg)
![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2021/11/259768190_292370426111970_2110308714067025800_n-640x480.jpg)
![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2021/11/260028685_1061679171341094_2170082920642572691_n-1-640x480.jpg)