![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2020/09/118815481_309851673682777_8916046491370259540_n.jpg)
Η ΝΕΠ ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας με τον Δημήτρη Γιαννακέα. Ο 18χρονος πολίστας αγωνίζεται ως περιφερειακός και είναι βασικός στέλεχος και στην ομάδα των Νέων Ανδρών. «Είμαι πολύ χαρούμενος που και φέτος θα ανήκω στην οικογένεια της ΝΕΠ», δήλωσε ο Γιαννακέας και πρόσθεσε: «Ελπίζω να έχουμε μια επιτυχημένη χρονιά με υγεία πάνω από όλα, λόγω και της ιδιαίτερης κατάστασης που επικρατεί».