![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2024/05/438088915_1082044836676676_639607183378454416_n.jpg)
Τα συγχαρητήρια του Περιφερειάρχη Δυτικής Ελλάδας Νεκτάριου Φαρμάκη δέχθηκε σήμερα η ΝΕΠ με αφορμή την κατάκτηση του πρωταθλήματος της Α2 Εθνικής Ανδρών του πόλο και την άνοδο στην Α1. Ο Περιφερειάρχης μας και όλοι οι συνεργάτες του, ο Αναπληρωτής Περιφερειάρχη Χαράλαμπος Μπονάνος (που είναι και επίτιμο μέλος της ΝΕΠ) και ο Αντιπεριφερειάρχης Αθλητισμού Τάκης Αντωνόπουλος, μας υποδέχθηκαν με μεγάλη χαρά και από την πλευρά μας τους ευχαριστήσαμε για τη στήριξη που μας παρέχουν όλα αυτά τα χρόνια. Κοινός στόχος είναι η ανάπτυξη του αθλητισμού και η προβολή της περιοχής μας μέσα από τη διοργάνωση από κοινού μεγάλων αγώνων στην Πάτρα. Ευχαριστούμε πολύ την ΠΔΕ και προσωπικά τον Νεκτάριο Φαρμάκη!