![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2020/08/74352c4957144fa21eb947d3b482d2c7.jpg)
Το Δ.Σ., οι προπονητές, οι αθλητές και σύσσωμη η μεγάλη «οικογένεια» της ΝΕΠ συγχαίρουν όλα τα παιδιά του Συλλόγου που συμμετείχαν στις Πανελλήνιες Εξετάσεις και ιδιαίτερα εκείνα που ετοιμάζονται, πλέον, για την φοιτητική-σπουδαστική ζωή, πετυχαίνοντας σε Πανεπιστημιακές και άλλες σχολές. Να θυμούνται όλα τα παιδιά μας ότι η ζωή είναι ένας διαρκής αγώνας και ότι η ΝΕΠ θα είναι πάντα στο πλευρό τους!