![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2021/11/75223753_10157766627804708_8257513928699936768_n-e1636051817435.jpg)
Συμπληρώνεται αυτές τις ημέρες ένας ολόκληρος χρόνος από τον θάνατο του Κωνσταντίνου Αντίοχου και το κολυμβητήριο «Α. Πεπανός» θα μείνει κλειστό την Παρασκευή 5/11 από τις 4.30μ.μ. έως τις 7.30μ.μ. σε ένδειξη πένθους και για να τιμηθεί η μνήμη ενός σπουδαίου ανθρώπου και πολίστα…
Να σημειωθεί ότι η Επιτροπή Διοίκησης του ΠΕΑΚ θα τελέσει και τρισάγιο στη μνήμη του Κωνσταντίνου Αντίοχου, ο οποίος έφυγε τόσο πρόωρα από την ζωή στη διάρκεια προπόνησης της ομάδας του, της ΝΕΠ…
Κωνσταντίνε θα είσαι για πάντα στη μνήμη μας και στην καρδιά μας!!!