![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2021/07/Nop-Nep-1.jpg)
Η ΝΕΠ πλήρωσε τις πολλές απουσίες βασικών παικτών στην τελική φάση του φετινού πρωταθλήματος της Α2 Εθνικής Ανδρών του πόλο, με αποτέλεσμα ο στόχος της να επικεντρωθεί γύρω από το να πάρουν εμπειρίες οι πολλοί Εφηβοι παίκτες που χρησιμοποίησε ο προπονητής των «δελφινιών» Φώτης Γιαννόπουλος.Συγκεκριμένα, απουσίαζαν ο τραυματίας Μπρακατσέλος και οι Λιβαθηνός, Πίτσικας, Σπανογιάννης, Τραυλός, Πριόβολος, Μπάζιος, Κανελλόπουλος και Τριχας εξαιτίας επαγγελματικών υποχρεώσεων!
Αναλυτικά τα αποτελέσματα της ΝΕΠ έχουν ως εξής:
![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2021/07/218816610_2276520552478688_7918234155803805486_n-640x480.jpg)