![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2021/02/147288288_730941424225229_3850241597065012886_n.jpg)
Συνεχίζεται η προετοιμασία της γυναικείας ομάδας πόλο της ΝΕΠ στο κολυμβητήριο «Α. Πεπανός», υπό τις οδηγίες του νέου προπονητή, Κώστα Σακκαλή και με την τήρηση όλων των υγειονομικών πρωτοκόλλων. Μέσα στην εβδομάδα, η ΝΕΠ θα ενημερωθεί για τις ακριβείς ημερομηνίες της επανέναρξης του πρωταθλήματος, καθώς τη Δευτέρα θα γίνει σχετική τηλε-συνεδρίαση του Δ.Σ. της ΚΟΕ και ανάλυση των νέων δεδομένων που έχουν προκύψει λόγω της πανδημίας.
![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2021/02/146764905_1050773158753454_6246497585919989568_n-640x481.jpg)