![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2019/11/74871349_2535864806520689_4298422562829893632_n.jpg)
Με 16 συνολικά αθλητές θα ταξιδέψει η ομάδα πόλο Μίνι Παίδων της ΝΕΠ στο Ναύπλιο για φιλικά παιχνίδια μέσα στο Σαββατοκύριακο. Ο προπονητής των «δελφινιών» Θανάσης Κοντάκος θα έχει στη διάθεσή του τους εξής πολίστες: Μπεκρής, Σαλπόγλου, Μουσας, Ζαγκρέμπα, Μάργαρης, Τσατσουρης, Τσίπης, Τζελετόπουλος, Χρόνης, Τζίνης, Καρακάσης, Ζιαμπάρας, Μιχαλάτος, Αθανασόπουλος, Κόπας και Παπαναστασόπουλος. Εφορος του τμήματος είναι ο Κώστας Μπεκρής.