![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2022/03/275897693_302174652055059_2902219388864664942_n.jpg)
Την ήττα με 14-11 από την ΠΕΚΕΒ στη Χίο γνώρισε η ΝΕΠ στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής της β΄ φάσης του φετινού πρωταθλήματος της Α2 Εθνικής Ανδρών του πόλο. Διαιτήτευσαν οι Δαμιανάκης και Κατσώνης, από τους οποίους έχει παράπονα το πατρινό συγκρότημα. Τα 8λεπτα: 1-2, 5-4, 3-2, 5-3. Τα γκολ της ΠΕΚΕΒ σημείωσαν οι Κορακης 1, Βορριας 4, Ντουλος 3, Κώστας 4 και Μιμίδης 2.
ΝΕΠ: Λιβαθηνός, Κανελλόπουλος 4, Κοντονής 2, Τουλγαρίδης 1, Μουστεράκης 1, Σπανογιάννης, Πετρόπουλος 3, Καρράς, Αντίοχος, Δελαπόρτας, Αποστολίδης, Κωνσταντόπουλος, Γιαννακέας.
![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2022/03/275780959_1081635529049564_1959334182417376866_n.jpg)
![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2022/03/275922722_369730431694049_8946783383311194385_n-640x287.jpg)
![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2022/03/276015974_2471427556321319_2149918104888613809_n.jpg)
![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2022/03/276134106_2471427596321315_881058902722187731_n-640x287.jpg)