![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2020/10/120822792_1651803544989306_7506796821129367433_o.jpg)
Ο Πανορμίτης Χριστοδούλου με 6/7 ήταν ο μεγάλος νικητής του τουρνουά ράπιντ που ολοκληρώθηκε την Κυριακή! Ο νεαρός σκακιστής τερμάτισε αήττητος αφήνοντας στη 2η και την 3η θέση τους Δημήτρη Παπακωνσταντίνου και Γιάννη Παγώνη με 5,5/7.
Στις κοπέλες στις τρεις πρώτες θέσεις πλασαρίστηκαν οι Γεωργία Χριστοδούλου, Ελευθερία Φερτάκη και Ελένη Νικολακοπούλου.
Το τουρνουά συνδιοργάνωσαν η Ναυταθλητική Ένωση Πατρών και η Ένωση Αθλοπαιδιών Πάτρας.