![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2019/06/23192656_1875134689181568_1812356547_n-e1560182276894.png)
Το Δ.Σ. της ΝΕΠ και σύσσωμη η αθλητική «οικογένεια» του Συλλόγου εκφράζουν τα θερμά τους συγχαρητήρια στην ανδρική ομάδα μπάσκετ του Προμηθέα για την ιστορική της επιτυχία να προκριθεί στους τελικούς της Α1 Εθνικής. Ο Προμηθέας, ένας Οργανισμός που αποτελεί πρότυπο στον χώρο του μπάσκετ και του αθλητισμού γενικότερα, μας έκανε όλους υπερήφανους για μια ακόμη φορά, αποδεικνύοντας ότι τα όνειρα δεν έχουν ταβάνι!