![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2020/10/122459117_2050308681766544_5478496194064748426_n.jpg)
Στο δημοτικό κολυμβητήριο Χαλανδρίου με αντίπαλο τον εκεί Νηρέα, θα παίξει το Σάββατο (1.45μ.μ.) η ΝΕΠ στο πλαίσιο της 5ης αγωνιστικής του φετινού πρωταθλήματος της Α΄ Εθνικής Γυναικών του πόλο. «Είναι ένα ακόμη σημαντικό παιχνίδι στην σειρά για εμάς», δήλωσε ο προπονητής της ΝΕΠ, Δημήτρης Μπιτσάκος και πρόσθεσε: «Παίζουμε εκτός έδρας και θεωρώ ότι θα παίξει ρόλο ο βαθμός συγκέντρωσης που θα έχουμε». Στη διάθεση του έμπειρου τεχνικού θα βρίσκονται όλες οι παίκτριές του, ενώ διαιτητές του αγώνα θα είναι οι Δασκαλοπούλου και Παντέλης.