![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2022/04/278022202_1056799058550492_7291318497922487136_n.jpg)
Ισόπαλη 10-10 αναδείχθηκε η ΝΕΠ με την ΠΕΚΕΒ στην Πάτρα για το πρωτάθλημα της Α2 Εθνικής Ανδρών του πόλο. Διαιτητές: Κουρτίδης-Παντελής. Τα 8λεπτα: 4-2, 1-4, 0-1, 5-3. Τα γκολ της ΠΕΚΕΒ: Κορακής 1, Σωτηριανός 1, Αποστολόπουλος 1, Πανέρης 1, Βοριάς 6.
ΝΕΠ: Λιβαθηνός, Κανελλόπουλος, Κοντονής 2, Τουλγαρίδης 3, Μουστεράκης, Σπανογιάννης, Μπάζιος, Μπρακατσέλος, Καρράς, 3, Αντίοχος, Δελαπόρτας, Αποστολίδης, Κωνσταντόπουλος 2, Γιαννακέας.