![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2022/01/272176168_2424667744330634_7888295963790630705_n.jpg)
Η ΝΕΠ ηττήθηκε με 17-5 από τον ΑΝΟ Γλυφάδας για το πρωτάθλημα της Α1 Εθνικής Γυναικών του πόλο. Τα 8λεπτα: 1-4, 1-6, 2-4, 1-3. Τα γκολ του ΑΝΟ Γλυφάδας: Π. Νίνου 4, Ειρ. Νίνου 5, Κούλχας 3, Φουντωτού 1, Κοντογιάννη 3, Κανελλοπούλου 1. Τα γκολ της ΝΕΠ: Κουρέτα 2, Σάπκινα 3.
ΝΕΠ: Γιαννακέα, Ανδρουτσέλη, Σάντσεζ, Ν. Μπαλάτσα, Πετάση, Κουρέτα, Σάπκινα, Λυκοθανάση, Κεπενού, Ντάσιου, Κρινά, Μιχαλάτου, Γ. Ζαφειράκη.