![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2019/11/77001641_581530539307537_6746551713936703488_n.jpg)
Την ήττα με 15-8 από την Τρίαινα Βούλας στο κολυμβητήριο της Γλυφάδας γνώρισε η ΝΕΠ σε παιχνίδι για τη 2η αγωνιστική του Α΄ Ομίλου του φετινού πρωταθλήματος της Α2 Εθνικής Ανδρών του πόλο.
Τα 8λεπτα: 2-3, 4-1, 5-4, 4-0.
ΝΕΠ (Φώτης Γιαννόπουλος): Λιμαράκης, Κανελλόπουλος 1, Γιαννακέας 1, Παπάκος, Καρύδης 1, Ρογδάκης, Καρβουντζής, Στροφύλλας, Τραυλός, Πίτσικας 1, Βικάτος 3, Μελιδωνιώτης 1, Λιβαθηνός, Δεπούντης, Γουργουλέτης.
* Το παιχνίδι των Ανδρών της ΝΕΠ παρακολούθησε και η γυναικεία ομάδα πόλο του Συλλόγου, που βρίσκεται στην Αθήνα για φιλικά με τον ΑΝΟ Γλυφάδας.