![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2022/02/273858169_2444234225707319_1098387679301074330_n.jpg)
Η ΝΕΠ ηττήθηκε με 15-7 από τον Ιωνικό στο κολυμβητήριο «Α. Πεπανός» για τη 14η αγωνιστική του φετινού πρωταθλήματος της Α2 Εθνικής Ανδρών του πόλο. Διαιτήτευσαν οι Μοίραλης και Μπουδραμής. Τα 8λεπτα: 4-4, 0-2, 2-6, 1-3. Τα γκολ του Ιωνικού πέτυχαν οι: Γέμελος 1, Τ. Μακαντάνης 3, Αμπατζόγλου 5, Πρωτοψάλτης 3, Κουτσαντάς 1, Ψιρογιάννης 2.
ΝΕΠ: Λιβαθηνός, Κανελλόπουλος 2, Κοντονής 1, Τουλγαρίδης 3, Μουστεράκης, Καρύδης, Σπανογιάννης 1, Πετρόπουλος, Μπρακατσέλος, Καρράς, Αντίοχος, Μπαράκος, Αποστολίδης, Κωνσταντόπουλος, Γιαννακέας.