![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2022/09/301854742_1567967533600762_7915253770864209902_n.jpg)
Τη Δευτέρα (8.30μ.μ.) θα πραγματοποιηθεί η επίσημη πρώτη προπόνηση της Ανδρικής ομάδας πόλο της ΝΕΠ στο κολυμβητήριο «Α. Πεπανός». Ο προπονητής των «δελφινιών» Μάκης Λυκούδης αναμένει στην εγκατάσταση όλους τους παίκτες του, προκειμένου να οριοθετηθεί το πλάνο της προετοιμασίας και οι στόχοι της νέας σεζόν.
Παράλληλα, η ΝΕΠ ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας με δύο δικά της παιδιά, τον Γιώργο Καρρά και τον Χάρη Σπανογιάννη. Ο πρώτος είναι γεννημένος το 1987 και αγωνίζεται στην περιφέρεια, ενώ ο δεύτερος είναι 29 ετών και παίζει στη θέση του φουνταριστού.
![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2022/09/Karras.jpg)
![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2022/09/Spanogiannis.jpg)