![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2019/07/65962331_1371583186313956_7982102715666792448_n.jpg)
Ενημέρωση από στελέχη του ΣΥΡΙΖΑ Αχαΐας και της Επιτροπής Διοίκησης του ΠΕΑΚ είχαν στελέχη της ΝΕΠ. Η συζήτηση επικεντρώθηκε σε θέματα που αφορούν την συνεργασία των «δελφινιών» με το ΠΕΑΚ, τη διοργάνωση αγώνων και ιβέντ, αλλά και περαιτέρω δράσεις σε αθλητικό επίπεδο. Η αντιπροσωπεία της ΝΕΠ αποτελείτο από τον πρόεδρο, Μανώλη Τσουραμάνη, τον αντιπρόεδρο, Χρήστο Μανέτα, τον γενικό αρχηγό, Θόδωρο Κανελλόπουλο και τον έφορο της ανδρικής ομάδας πόλο, Τάκη Γατομάτη. Στην φωτογραφία διακρίνεται η πρώην Υπουργός και υποψήφια βουλευτίνα Αχαΐας του ΣΥΡΙΖΑ, Σία Αναγνωστοπούλου.