![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2020/10/118788348_1999946416802771_2827510537027239283_n.jpg)
«Προσπαθήσαμε, θεωρώ ότι κατά διαστήματα παίξαμε καλά, όμως δυστυχώς δεν αντέξαμε στον ρυθμό του αντιπάλου». Αυτό δήλωσε ο προπονητής της ΝΕΠ, Δημήτρης Μπιτσάκος για την ήττα των «δελφινιών» από τη Βουλιαγμένη στην πρεμιέρα του φετινού πρωταθλήματος της Α΄ Εθνικής Γυναικών του πόλο. «Πρέπει να προσπαθήσουμε περισσότερο για να μπορούμε να ανταποκριθούμε σε αυτά τα παιχνίδια με αντιπάλους τέτοιες ομάδες», πρόσθεσε ο έμπειρος προπονητής.