![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2021/06/83268933_1499417513515696_8460687489781202944_n.jpg)
Ετοιμη για νέες διακρίσεις είναι η κολυμβητική ομάδα της ΝΕΠ, η οποία θα συμμετάσχει το Σάββατο στο Οpen Water που θα πραγματοποιηθεί στα Ασπρα Σπίτια Βοιωτίας. Μετέχουν οι εξής κολυμβητές και κολυμβήτριες: Γεράσιμος Βαρβατσούλης, Αγγελος Βαρβασαινίτης, Νίκη Μπατιστάτου, Αργυρώ Λιβαθηνού, Δήμητρα Θανοπούλου, Ανδρόνικος Κωνσταντόπουλος, Χάρις Ζαχαρόπουλου, Βικτωρία Μπίτση, Αποστολία Σκούτα, Γεράσιμος Βαλλιανάτος.
Προπονητές της ΝΕΠ είναι οι Λίνα Μαστροπάσκουα και Γιώργος Μιχαλόπουλος.