![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2019/09/54515371_10157453800767446_923341415142916096_n.jpg)
Η ΝΕΠ ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας της με τον Λευτέρη Μπόκαρη, ο οποίος θα συνεχίσει να είναι και φέτος ο βασικός συνεργάτης του Δημήτρη Μπιτσάκου στην τεχνική ηγεσία της γυναικείας ομάδας πόλο του Συλλόγου.
Παράλληλα, μέλος στο προπονητικό τιμ θα είναι φέτος και ο Γιάννης Καυγάς, παλιός πολίστας του ΝΟΠ και του Ποσειδώνα, ο οποίος θα βοηθήσει και με την εκπόνηση ειδικών κολυμβητικών προγραμμάτων ενδυνάμωσης.