![](https://nep.org.gr/wp-content/uploads/2021/02/149804024_2151233095007435_816868676046842520_n.jpg)
Από τη ΝΕΠ ανακοινώνεται ότι υπάρχει άμεση ανάγκη για αιμοπετάλια και αίμα για τον 19χρονο αθλητή της ομάδας μας, Νίκο Ζησιμόπουλο, ο οποίος αντιμετωπίζει σοβαρό πρόβλημα υγείας. Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να απευθυνθούν στα αρμόδια τμήματα στο νοσοκομείο «Ο Άγιος Ανδρέας» και στο ΠΓΝΠ «Παναγία η Βοήθεια» στο Ρίον, καθώς επίσης και στα τηλέφωνα 2613-604.011 και 6944.058340 (Γιώργος Ανδρουτσέλης). Κάθε βοήθεια και κάθε σταγόνα αίματος είναι πολύτιμη!